Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Dworku Myśliwskiego położonego w uroczej miejscowości Brynek na krańcach aglomeracji śląskiej, wśród przepięknych kompleksów leśnych. Dworek posiada stylowe wnętrza nawiązujące swoim wystrojem do dawnych pensjonatów.

Uroczystości i spotkania biznesowe
Ze względu na swój charakter, Dworek jest idealnym miejscem do zorganizowaia komunii, wesela lub innej uroczystości czy spotkania biznesowego.
Posiadamy trzy sale restauracyjne, bar oraz salę konferencyjno-bankietową. Na czas trwania uroczystości możliwe jest wyłączenie pokoi noclegowych i sali konferencyjnej do wyłącznej dyspozycji zamawiającego.
Zapytaj o cenę i wolny termin.
Zobacz zestaw weselny.Grill
Na mniej formalne spotkania i szybkie jedzenie zapraszamy na grill-a przy naszym dworku.

Catering
Organizujemy uroczystości rodzinne, komunie i wesela - w plenerze i domu. Dostarczamy pełne wyposażenie - stoły, obrusy, naczynia, kwiaty.

Dowozimy także wszystkie codziennie serwowane dania.
Zapytaj o cenę.

Nasi Goście
"Organizowaliśmy Komunię dla dwójki naszych dzieci i wszystko bardzo dobrze się udało. Dziękujemy.
Tomasz J."

Kontakt
Jesteśm do Państwa dyspozycji:
Tel. komórkowy 601 490 096  } Telefon +48 32 285 7378
E-mail dworek@dworekmysliwski.pl } Fax +48 32 285 7378Wyświetl większą mapę

Pałac w Brynku
250m

Lądowisko straży pożarnej
100m

Plac zabaw i leśna ścieżka
dydaktyczna 150m

Brynek to wspaniałe miejsce relaksu i wypoczynku. W pobliżu znajduje się bardzo dobrze zachowany zespół pałacowy wraz z parkiem krajobrazowym i ogrodem botanicznym z bogatą szatą roślinną. Niedaleko znajdują się zbiorniki wodne z ośrodkami wypoczynkowymi Kokotek i Brzeźnica oraz Park Wodny w Tarnowskich Górach.